Ekipa

:):D:o;):(:Po:):aneurizma::angel::bye::cool::cut::lol::lukavi::nezna::roll::wow::yes::^^::2c::abd::alexis::angelbad::aparatic::arap::assimilate:
:astral::athe::auto::avion::baby::backstab::bagonhead::balerina::barfy::bear::bedfuck::beer::beljise::bicikl::biggrin::bih::birthday::bite::bless:
oblivion
oblivion
u Ekipa

Podrži i ti slikovnicu “Moje dugine obitelji”

Dragi prijatelji i prijateljice,

Danas je službeno započela crowdfunding kampanja za tisak 1000 novih primjeraka “Moje dugine obitelji”, prve hrvatske slikovnice o djeci s istospolnim roditeljima. Kampanji možete pristupiti na crowdfunding platformi Indiegogo putem ove poveznice:

CROWFUNDING KAMPANJA

Uz zahvalu za vašu podršku, pripremili smo i niz nagrada koje ćete moći izabrati pri uplati donacije, poput vašeg primjerka slikovnice ili prvog primjerka bojanke “Moja dugina obitelj”.

Do sada smo zaprimili više stotina upita iz Hrvatske i inozemstva te želimo osigurati primjerak baš svakom zainteresiranom pojedincu, obitelji i organizaciji. Vjerujemo da na takav način doprinosimo stvaranju društva u kojem se od malih nogu uči poštivati različitosti i prihvaćati sve obitelji. Imati vas na tome putu kao podržavatelje, ispunjava nas veseljem i dodatnom motivacijom koja nam je nužna u ostvarivanju te vizije!

Podupirući naš projekt pomažete u promicanju tolerancije te sudjelujete u širenju vrijedne i važne poruke – poštivanju i prihvaćanju svih obitelji. Bit ćemo vam zahvalni za svaki način kojim doprinesete većem uspjehu ove kampanje, a posebno:

- FINANCIJSKOM PODRŠKOM
Financijskom podrškom ovoj kampanji imate priliku, uz financiranje besplatnih primjeraka slikovnice, rezervirati i svoj primjerak slikovnice na hrvatskom ili engleskom jeziku te ugrabiti neki od nagradnih paketa Duginih obitelji.

- ŠIRENJEM NAŠE PRIČE MEĐU SVOJIM POZNANICIMA
Pomognite nam direktnim pozivanjem barem još jednog frenda/ice da nas financijski podrži i širenjem glasa o ovoj kampanji putem vaših profila na društvenim mrežama.

Veliko hvala od cijelog tima udruge Dugine obitelji <3
#mojaduginaobitelj #doslovnosuplanule

Podrži i ti slikovnicu “Moje dugine obitelji”

Za cijeli članak i komentare trebaš se prijaviti. Nemaš račun? Registriraj se.